Żeliwne wkłady kominkowe

Wkłady kominkowe KAWMET

Wkłady kominkowe polskiego producenta KAWMET działającego od 1981 roku. Wkłady wykonane są z gatunkowego żeliwa szarego klasy EN-GJL-150 i EN-GJL-200, w zależności od stopnia kontaktu z ogniem. Dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych metod wykonania elementów żeliwnych, wysokiej jakości żeliwa o grubej ściance odlewu (w porównaniu z konkurencją) możemy zagwarantować bardzo wysoką trwałość i bezawaryjność naszych wkładów.
Wkłady kominkowe PREMIUM

Wkłady kominkowe HAJDUK

Wkłady kominkowe polskiego producenta HAJDUK. Cechują się niską emisją spalin, sporym załadunkiem nominalnym oraz dość niskim zużyciem paliwa, przy bardzo wysokim zakresie pracy grzewczej. Wkłady konwekcyjne to idealny wybór, gdy zależy Państwu na bezpiecznym i bezawaryjnie działającym produkcie, którego obsługa będzie łatwa i wygodna. Wykonano je przy zastosowaniu najnowocześniejszych i innowacyjnych technologii, a więc spełniają wszelkie wymogi i standardy.
Wkłady kominkowe powietrzne HAJDUK
Stalowe wkłady kominkowe

Wkłady kominkowe LAVA

Wkłady kominkowe polskiego producenta LAVA. Charakteryzują się doskonałą wydajnością i estetyką. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają skuteczne i ekonomiczne ogrzewanie. Dzięki innowacyjnym systemom regulacji i zabezpieczeń, gwarantują bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad procesem spalania. Produkty LAVA są zgodne z najwyższymi standardami jakości, dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, idealnie dopasowując się do różnych stylów aranżacyjnych.
Wkłady kominkowe powietrzne LAVA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I ZAKUPÓW