Powierzchnia grzewcza: od 30m2 do 100m2

Piecyki na pellet z jednym nadmuchem

Nadmuch na pomieszczenie za pomocą wentylatora. Szybko i sprawnie. Idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

Jeśli chcesz ogrzać salon w domu, biuro, warsztat lub salon fryzjerski, to nic prostszego. Wystarczy wybrać piec z jednym nadmuchem, ustawić go w widocznym miejscu z podłączeniem do komina i już w kilka chwil w pomieszczeniu będzie ciepło.

Powierzchnia grzewcza: od 30m2 do 120m2

Piecyki na pellet z wieloma nadmuchami

Możesz efektywnie doprowadzić ciepłe powietrze z kominka do innych pomieszczeń na maksymalną odległość 8 metrów (z 1 wentylatora).

Dla piecyka na pellet ogrzewanie kilku pomieszczeń też nie jest problemem. Piecyk należy ustawić i podłączyć do komina w największym pomieszczeniu, a do kolejnych pomieszczeń, poprowadzić cienkie rurki nadmuchowe. W ten sposób szybko dostarczysz ciepło we wskazane miejsce.

Powierzchnia grzewcza: od 60m2 do 240m2

Piecyki na pellet do centralnego ogrzewania

Piecyki na pellet Hydro, już w kilka minut po włączeniu są w stanie nagrzać grzejniki. Mogą również ogrzać ciepłą wodę użytkową.

Jeśli masz dużo metrów do ogrzania, to możesz też dużo zaoszczędzić. Wybierz ogrzewanie pelletem całego domu. Możesz zdecydować czy chcesz mieć piec w salonie czy kocioł w kotłowni. Oba te urządzenia posiadają tzw. płaszcz wodny, więc ogrzeją cały dom poprzez centralne ogrzewania. To bardzo wygodna forma ogrzewania całych mieszkań lub domów.

Co wyróżnia nasze piecyki na pellet

Ciesz się swobodą ciepła w każdym miejscu.

Automatycznie zapalany ogień

Ogień w piecykach rozpala automatyczny żarnik, dlatego nie musisz rozpalać go ręcznie. Ciepło dostarczane jest tylko wtedy, gdy rzeczywiście jest potrzebne.

Ustaw temperaturę jaką lubisz

Ciesz się komfortowym ciepłem. Ustaw dogodną dla siebie temperaturę, a piecyk zajmie się resztą. Włączy się gdy będzie potrzeba i wyłączy po nagrzaniu pomieszczenia.

Steruj piecykiem z dowolnego miejsca

Piecyki na pellet firmy MCZ z systemem Maestro, są obsługiwane za pomocą Twojego smartfona. Ciesz się swobodą obsługi piecyka bez żadnych ograniczeń.

Cicha praca

Nasze urządzenia należą do jednych z najcichszych na rynku. To dzięki nowoczesnym podzespołom, z których korzystamy. Sam hałas pracy piecyka można porównać z głośnością pracy nowoczesnej zmywarki do naczyń.

Ekologia

Praktycznie wszystkie nasze piecyki na pellet spełniają już normy Ekoprojekt 2022 co gwarantuje ekologiczną i ekonomiczną pracę.

Planuj i oszczędzaj

Piecyki na pellet posiadają programator z możliwością tygodniowego planowania czasu i temperatury pracy urządzenia. Obniżając temperaturę w domu, gdy wszyscy są w pracy jest dobrym sposobem na oszczędzanie paliwa.

Podłącz i grzej

Piecyk należy ustawić i podłączyć do komina w największym pomieszczeniu. Do podłączenia są specjalne rury do piecy na pellet. Montaż jest bardzo prosty.

Inteligentna technologia Active+

To wyjątkowa i opatentowana technologia stworzona przez MCZ. Piecyk za pomocą specjalnych czujników dostosowuje swoją pracę do rodzaju używanego pelletu oraz warunków podłączeniowych. Już nie musisz często zmieniać ustawień piecyka. On zrobi to automatycznie za Ciebie.

Wygoda w obsłudze

Piecyki na pellet posiadają programator z możliwością tygodniowego planowania czasu i temperatury pracy urządzenia. Obniżając temperaturę w domu, gdy wszyscy są w pracy jest dobrym sposobem na oszczędzanie paliwa.

Możesz czuć się bezpieczny
Serwis w całej POLSCE

Dobry kocioł na pellet to podstawa, ale w połączeniu z serwisem w całej Polsce to 100% satysfakcji

Dostęp do pomocy technicznej i magazynu części zamiennych

Jesteśmy partnerem, na którego możesz liczyć

Zapewniamy każdemu klientowi telefoniczne wsparcie techniczne.

Posiadamy magazyn dostępnych części zamiennych do wszystkich naszych urządzeń.